KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046015
nr 1404 6015
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kvinnoporträtt. Olja på duk, 77x61cm, yttermått inklusive ram: 95x80cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:54:49
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)